מרפאת חיב"ה, הפועלת בתוך בית החולים "מעיני הישועה" מקיימת כנסים לאנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש (עובדים סוציאלים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים וכו'). תלמידות מכללת מבח"ר במסלול פסיכודרמה הרצו במהלך הכנסים והציגו במהלך ההרצאה את פעילותם בשנה האחרונה במסגרת מרפאת חיב"ה. הפעילות כללה מפגשים קבוצתיים עם פגועי נפש ושימוש בכלים טיפוליים מעולם הדרמה, על מנת לסייע במצוקות הרגשיות של המשתתפים בקבוצת הטיפול.

ד"ר אבנון, מרצה במסלול פסיכודרמה במכללת מבח"ר  מספרת כי הטיפול שהוענק ע"י התלמידות במסגרת העבודה המעשית שלהם לא היה מבייש אף איש מקצוע בתחום. תלמידות המסלול הציגו את טכניקות הטיפול שרכשו במהלך הלימודים, והראו איך הן השתמשו בהן על מנת לגרום למשתתפות הקבוצה הטיפולית להתמודד עם רגשות כואבים. התלמידות הרשימו בידע הרב ובמקצועיות שצברו וזכו על כך להערכה רבה.

הטיפול בפסיכודרמה, מאפשר למטופלים לשחק את הסיטואציה המשברית שגורמת לחוסר בטחון או לחרדה וכדו', הטיפול מהווה מעין חזרה לסיטואציה הבעייתית. הדבר מאפשר התמודדות בסביבה מוגנת עם הפחדים ועם המציאות בהצלחה רבה. פרופסור רחל לב, ראש מסלול פסיכודרמה במכללת מבח"ר מסרה כי היא מאד גאה בבוגרות שמשתלבות במסגרות שונות ומגוונות ובכך מרחיבות את תחומי הטיפול.

התואר השני בלימודי פסיכודרמה, מטעם אוניברסיטת חיפה. מקנה לסטודנטיות רקע תיאורטי נרחב והתנסות בעבודה מעשית בליווי מרצי המסלול. באפשרותן של בוגרות התוכנית  לעבוד כמטפלות בבתי חולים, קופות חולים ובקליניקות פרטיות.