הרב גרשון לידר, מנכ"ל המרכז הרפואי "מעיני הישועה", הגיע למכללת מבחר לסיור מיוחד. מטרת הסיור היתה העמקת ההיכרות עם מסלולי הלימוד שמקיימת מכללת מבחר בתחום הסיעוד: תואר ראשון ושני. הרב לידר נפגש עם הנהלת המכללה וקיבל סקירה מקיפה על תכני הלימוד, על תכניות להשתלמויות מקצועיות ללימודי המשך וכן נפגש עם התלמידים במסלול לימודי סיעוד.

הרב מאיר יעקובוביץ', מנכ"ל מבחר ציין כי בין "מעיני הישועה" למכללת מבחר קיים שיתוף פעולה בתחום ההכשרה המעשית של התלמידים הלומדים במסלולי סיעוד וכן בקליטה של הבוגרים והבוגרות לעבודה כעובדים מן המנין ב"מעיני הישועה". אל הרב לידר התלוו הצוות הבכיר בתחום הסיעוד ב"מעיני הישועה". הנהלת הסיעוד הציגה לסטודנטים את האפשרויות השונות לעבודה ב"מעיני הישועה" ואת השוני בין המשרות המוצעות לבוגרים.


הרב לידר התרשם מהרמה הלימודית הגבוהה במסלולי סיעוד השונים ואמר כי "אשמח לקלוט בוגרים מצטיינים מבית היוצר של מכללת מבחר. אין לי ספק כי ההכשרה אותה מקבלים התלמידים מהווה קרש קפיצה משמעותי עם כניסתם לעבודה במרכזים הרפואיים. אנחנו ב"מעיני הישועה" מעונינים לקלוט עובדים חרדיים על מנת לשמור על האופי היחודי שלנו כמרכז רפואי המעניק שירות לציבור החרדי כולו".

הרב לידר והרב מאיר יעקובוביץ' במפגש
הרב לידר והרב מאיר יעקובוביץ' במפגש