קמפוס שטראוס- מכללת הדסה

 

אודות

קמפוס שטראוס משלב את הרמה האקדמית הגבוהה של מכללת הדסה יחד עם הרוח החרדית והנסיון של מכון לומדה. וזאת על מנת לאפשר לציבור החרדי לרכוש כלים לפרנסה באופן המתאים לצרכיהם. קמפוס שטראוס נמצא במיקום מרכזי ונגיש בשכונות החרדיות בירושלים. הלימודים בקמפוס שטראוס מוכרים על ידי המוסד להשכלה גבוהה ומתוקצבים ע"י הוועדה לתיכנון ותקצוב, שכר הלימוד במכללה הינו שכר לימוד אוניברסיטאי, וישנן אפשרויות רבות לקבלת מלגות מארגונים וממוסדות שונים.

בקמפוס שטראוס ניתן ללמוד את המקצועות הבאים: אופטומטריה, ביוטכנולוגיה, מדעי המחשב, ניהול, תקשורת וממשל ומכינה קדם אקדמית. תוכנית הלימודים לתארים, זהה לתוכנית הלימודים הנלמדת במכללת הדסה. הלימודים בקמפוס מתקיימים בהפרדה מלאה ובאווירה חרדית, התכנים הנלמדים מבוקרים, וישנה הקפדה על גדרי ההלכה.

הלימודים בקמפוס שטראוס תוכננו והותאמו לצרכי הסטודנטים: שעות לימוד נוחות, צוות הוראה קשוב ואוירה תומכת. לרשות הסטודנטים עומדות מעבדות משוכללות, בעלות ציוד חדיש לטובת הסטודנטים.

מכללת הדסה היא המוסד היחיד בארץ החבר בארגון הקיימות העולמי AASHE, יחד עם מוסדות אקדמיים מובילים בעולם, המיישמים את הקיימות הסביבתית תוך שמירה על איכות הסביבה, ומשלבים בין יוזמות ואנשי מקצוע למשאבים הדרושים להם לפיתוח מקצועי.

 

 

מסלולי לימוד

מידע נוסף

נשמח לעזור

נשמח לעזור

מבקש מידע על:
קטגוריה:
אזור:
שם םלא:
דוא"ל:
טלפון:
הערות: