20 נשים חרדיות, סיימו השבוע בהצלחה את המסלול המכובד לתואר ראשון בפסיכולוגיה ובלימודים רב תחומיים, במכללה החרדית בירושלים.

הסטודנטיות שבחרו במסלול הטוב ביותר הקיים כיום במגזר החרדי, סיימו בהצטיינות את הלימודים והשבוע, בטקס מרגש ומיוחד, הן קבלו את תעודת התואר, מטעם אונ' בן גוריון בנגב. ובימים הקרובים חלקן אף תשובנה ללימודים, להמשך המסלול לתואר שני.

בנאום שנשאה נציגת הכיתה בשם כל הבוגרות, נאמר כי "הגענו עם תחושת שליחות עמוקה ועם אמונה שמאמצינו הרבים בלימודי התואר נחוצים והכרחיים לחברה. כל אחת מהסטודנטיות, שמה לה למטרה לסיים את התואר הראשון, ובהמשך גם את השני, ע"מ שתוכל להביא איתה כלים טיפוליים מקצועיים ואמינים, שחסרים ונחוצים מאוד בחברה החרדית. התחושה הזו ליוותה אותנו כל הזמן ולא דעכה. הידיעה שמדובר במקצוע שיכול לעזור לחברה שלמה, דחפה אותנו קדימה ולא נתנה מקום לייאוש".

את טקס הענקת התארים הנחה הפרופ' דויד לייזר ראש התוכנית ללימודי פסיכולוגיה, והשתתפו בו הרבנית עדינה בר שלום, רב המכללה הר' ד"ר דניאל נשיא,  דיקן הפקולטה-ד"ר דיויד ניומן, רמ"ח-ד"ר גארי דיאמונד וראש התכנית ללימודים רב תחומיים-פרופ' אמנון רז קרקוצקין.

מהנהלת המכללה נמסר כי "זוהי נקודת ציון חשובה ומשמעותית עבורנו, כאשר זכינו לסיים את המחזור הראשון של לימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה. ההצלחה הגדולה בס"ד במסלול זה הביאה לתפוסה המלאה בכיתות, כמו גם ביקוש גדול לשאר המסלולים המוצעים במכללה, אשר נבנו במיוחד עבור הקהל החרדי והם מביאים לתואר מכובד וב"ה לתעסוקה מכניסה מובטחת".

מתוך טקס הענקת התארים
מתוך טקס הענקת התארים