כדאי לדעת

כל סטודנט נזקק למידע רב לקראת הלימודים האקדמיים, אם זה על מסלולים אקדמיים, זכויות הסטודנט או מלגות. לסטודנט החרדי קשיים אף גדולים יותר, בבחירת המקצוע, במימון הלימודים ובהשמה בשוק העבודה. במדור 'כדאי לדעת' רכזנו עבורכם את המידע הדרוש לסטודנט החרדי בכדי לעבור אתה הלימודים האקדמיים ולהשתלב בהצלחה בשוק העבודה

איך להגיע לראיון עבודה - כך תתכוננו לראיון עבודה
כך תתכוננו לראיון עבודהההגעה לראיון עבודה דורשת הכנה מוקדמת. מה ללבוש? איך להציג את עצמכם? למה כדאי לשים לב? ואיך יוצאים מנצחים מכל הסיפור הזה?
עם התואר השכר עולה - שכרם של חרדים בעלי תואר אקדמי גבוה ב-80%
שכרם של חרדים בעלי תואר אקדמי גבוה ב-80%דו"ח 'מרכז טאוב' קובע כי בתקופה הקרובה יתפתח ביקוש גדול לבעלי תואר אקדמי מקרב המגזר החרדי. הרבנית עדינה בר שלום מייסדת המכללה החרדית: "הציבור החרדי רואה את הלימודים האקדמאים ככלי ולא כמטרה ולכן אחוזי ההצלחה הם גבוהים"
לימודי הנדסה המותאמים לאורח חיים חרדי - איזה מקצוע כדאי ללמוד היום?
איזה מקצוע כדאי ללמוד היום?הטכנולוגיה המתפתחת מפחיתה תחומי עיסוק ותיקים ויוצרת מעגלי אבטלה חדשים. כשבוחרים מקצוע לימודים, כדאי לחשוב על עתיד המקצוע, על השכר ועל כל מה שנלווה אליו. מכללת סמי שמעון מציעה לימודי הנדסה המותאמים לאורח החיים החרדי עם מימון שכ"ל.
הקמפוס החרדי אונו: הסטודנט צעק וקיבל עונש קשה
הקמפוס החרדי אונו: הסטודנט צעק וקיבל עונש קשהעל סטודנט שצעק במשרדי מנהל הסטודנטים, בקמפוס החרדי 'הקריה האקדמית אונו, הוטלו עיצומים קשים • בין השאר להכין עבודה סמינריונית נוספת (חדשות האקדמיה)
פחמימות לאנרגיה - מדעי התזונה: כך תאכלו נכון בזמן הלימודים
מדעי התזונה: כך תאכלו נכון בזמן הלימודיםיש לכם יום לימודים ארוך ויצאתם מהבית בלי צידה לדרך? אתם לא לבד. הכתבה הבאה תספק לכם רעיונות קלים ופשוטים להכנת ארוחות מזינות למשך היום
המכללה החרדית - מכינה אקדמית של המכללה החרדית
מכינה אקדמית של המכללה החרדיתהמכללה החרדית מזמינה אתכם למכינה אקדמית הפותחת דלתות ללימודי תואר בעבודה סוציאלית, או בתקשורת ומדעי המדינה, מטעם אוניברסיטת בר אילן
עושים על הסטודנטים קופה - חרם באריאל: יום שלישי ללא קפה
חרם באריאל: יום שלישי ללא קפהבעקבות בר אילן, גם באוניברסיטת אריאל, הסטודנטים מנסים להוריד את מחירי הקפה בקמפוסים
מנהל "מעיני הישועה" ד"ר גרשון לידר ומנכ"ל מבח"ר הרב מאיר יעקובוביץ' - מסלול פסיכודרמה בפעולה
מסלול פסיכודרמה בפעולהתלמידות מסלול פסיכודרמה במכללת מבחר הרצו בכנס מקצועי למטפלים שהתמקד ב"טיפול פסיכולוגי במגזר החרדי" וזכו להערכה רבה על פעילותם.
7,300 סטודנטים חרדים - מצב ההשכלה הגבוהה בישראל- פתיחת שנת הלימודים
מצב ההשכלה הגבוהה בישראל- פתיחת שנת הלימודיםבשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר מוסדות הלימוד להשכלה גבוהה בארץ ובהתאמה גם במספר הסטודנטים. מהם התחומים הנלמדים ביותר? איפה יש עליה במס' הנרשמים? ואיפה ירידה? ומה המצב אצל החרדים? הכל בכתבה הבאה
מרכז פרס נובל בשטוקהולם שבשבדיה - ישראל על המפה: פרס נובל בכימיה לאריה ורשל
ישראל על המפה: פרס נובל בכימיה לאריה ורשלועדת פרס נובל בשטוקהולם הכריזה כי אריה ורשל, ישראלי מאוניברסיטת דרום קליפורניה, זכה בפרס היוקרתי בזכות מחקרו בפיתוח מודלים ממוחשבים להבנת מערכות כימיות מורכבות.

נשמח לעזור

נשמח לעזור

מבקש מידע על:
קטגוריה:
אזור:
שם םלא:
דוא"ל:
טלפון:
הערות: