שוק התעסוקה הישראלי רווי בהצעות עבודה שונות. לוחות הדרושים מציעים מספר משרות רב עבור מחפשי העבודה. מי שבאמת רוצה לעבוד - ימצא עבודה.

אולם, רמות השכר, התנאים הסוציאליים ואופי העבודה הם פרמטרים עליהם מתחרים מועמדים רבים. הפרמטרים הללו יכולים להשתנות בין תפקיד לתפקיד, ובין מעסיק זה למעסיק אחר. חלומו של כל מחפש עבודה הוא עבודה שתפרנס אותו בכבוד ובריווח ותעניק לו תנאי עבודה מקיפים שיהלמו את הרצונות שלו.

חשוב לדעת כי בכל שנה מסיימים סטודנטים רבים את מסלול ההכשרה המקצועית שלהם ומתדפקים על דלתי המעסיקים, התחרות קשה, במיוחד עבור אלו שלא מוכנים להתפשר על הדרישות שלהם.

עבור אלו שלא מוותרים על החלומות שלהם להרוויח משכורת גבוהה, קיים מסלול מדעי המחשב במכללת מבחר. המסלול, שמוצע לסטודנטים מטעם המכון הגבוה לטכנולוגיה מעניק לסטודנטים את התואר הנחשב B.sc, תואר שיהווה נקודת פתיחה מצוינת בהתמודדות על התפקיד החלומי.

המסלול מכשיר אנשי תכנה וחומרה ברמה הגבוהה ביותר המוצעת כיום במגזר החרדי ואף במגזר הכללי. ההכשרה היסודית מאפשרת לבוגרים להרוויח משכורות נאות כבר תחילת דרכם המקצועית – משכורת של מהנדס מתחיל עומדת על כ-17,000 ₪. בנוסף, במכללת מבח"ר מציעים לסטודנטים מלגות קיום ולימודים, על מנת לאפשר לימודים בישוב הדעת ומנוחת הנפש.

בשבוע הבא ביום ב' אדר א', יתקיים יום הפתוח במסלול מדעי המחשב, בקמפוס קונקורד במכללת מבח"ר. המסלול מיועד לגברים בעלי יכולות אנליטיות מובהקות ושאיפות הצלחה ברורות.

יום פתוח במכללת מבח"ר
יום פתוח במכללת מבח"ר